בריכות שחייה מנירוסטה

הנירוסטה היא חומר קל משקל ביחס לבטון ובעל ייחודיות עיצובית מובהקת. שתי תכונות אלו הופכות את בריכות הנירוסטה לנגישות ופרקטיות. הנירוסטה הינה חומר נוח לעיבוד ובעל יכולת אטימות גבוהה. ניתן לשלב את בריכות הנירוסטה בתוך בריכות קיימות לפתרון בעיות אטימות וקבלת מראה אלגנטי וחדש. בשל משקלן הנמוך בריכות נירוסטה מתאימות במיוחד להתקנה בדירות גג או בבניינים רבי קומות בצורה פשוטה מבעבר.

התמחות ביצירת מרחב נעים ובריא, המותג FLUIDRA, מתמחה בייצור אלמנטים מנירוסטה במשך ארבעה עשורים תוך כדי הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר האפשרית. המהנדסים שלנו מעצבים מתחמי הספא עם תשומת לב לאלגנטיות, רווחתם ונוחות המשתמשים ממבט ארגונומי.
כל מתחמי הספא מעוצבים ומתוכננים בתוכנות המחשב המתקדמות ביותר בכדי להשיג ארגונומיה מושלמת. היתרונות בהידרותרפיה ידועה מזמנים עתיקים, כבר בעבר הבינו שהמים נחוצים לגוף האדם ולהישרדותו. בזמנים המודרניים מים ידועים ביכולות הטיפול שלהם.
הידרותרפיה היא פתרון טבעי להקלה ולשחרור במצבים של לחץ נפשי, חרדה, ובעיות שינה אשר נגרמים מאורך החיים המהיר והלחוץ בימינו. כמוכן זוהי דרך נוספת ונהדרת לטיפול במגוון פגיעות לעצמות או לשרירים.
כל ג'ט במתקן מעוצב לעסות במדויק חלק ספציפי בגוף ולספק אפקט של שחרור השרירים חלק מהג'טים בעוצבים בצורה אשר מייצרת סילון של מים אשר נותן את תחושת השחרור לשרירים וחלק מהג'טים מעוצבים בעזרת דחיסת בועות אוויר בכדי לייצר את האפקט של שחרור השרירים, כתלות במיקום הג'ט בהתאם לשריר עליו הוא אמור לעבוד.

משמאל: בריכת שחייה גדולה מנירוסטה במלון Cascade, איטליה.

 

יתרונות הנירוסטה:
 
 
  • אטימות ויכולות הגייניות מאפשרות שמירת אותם המים לאורך זמן בשימוש מופחת של כימיקלים.
 
  • הנירוסטה היא חומר חלק ובכך מונע הצטברות של לכלוך על המשטח ומקל משמעותית על תהליך הניקוי.
 
  • המראה האסתטי של הנירוסטה, בהירות והשתקפות המים מהווים ייחודיות ואלגנטיות חסרת תקדים.
 
  • בגלל הקיימות שלו, 100% ניתן למיחזור ושימוש רב פעמי. (Reusable, recyclable)
 
  • עמידות לאורך זמן, פחות מתכלה מחומרים אחרים.
 
  • גמישות ועיצוב החומר נוחים לעבודה ומאפשרים צורות מגוונות ועיצוב ייחודי.